Sīkdatņu politika

 

SIA “DLV” sīkdatņu izmantošanas politika

 

Šajā sīkdatņu izmantošanas politikā (turpmāk – Sīkdatņu politika) ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana SIA “DLV”, reģistrācijas Nr.40003227719, juridiskā adrese: Krīdenera dambis 9, Rīga, LV-1019 (turpmāk – Sabiedrība) tīmekļa vietnē: http://www.winguru.lv/ un citās Sabiedrības tīmekļa vietnēs. Sīkdatņu politikā norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

 

Ar tīmekļa vietnes lietošanu Jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā arī iespējamai nodošanai trešajām personām.

 

Sīkdatņu veidi un lietošanas mērķi.

 

Sīkdatnes (“cookies”) ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, saglabā lietotāja iekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē), lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt.

 

Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa Sabiedrība izmanto:

 

- tehniskās jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes (šīs sīkdatnes izvietojas automātiski, bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevar pilnvērtīgi darboties, piemēram, sniegt Jums nepieciešamo informāciju)

un

 

- analītiskās sīkdatnes (šīs sīkdatnes apkopo informāciju, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Jūs izvēlaties, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Atsevišķos gadījumos dažas analītiskās sīkdatnes Sabiedrības vietā atbilstoši Sabiedrības norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas, piemēram, Google Inc. izveidotās “Google Analytics” sīkdatnes, kuru mērķis ir tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html).

 

Sabiedrība izmanto sīkdatnes galvenokārt šādiem mērķiem:

 

1. lietotāja autentifikācija – sīkdatnes, kas paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku tīmekļa vietnes izmantošanu;

 

2. pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta Sabiedrības sniegto pakalpojumu nodrošināšanu;

 

3. tīmekļa vietnes drošība un pakalpojumu integritāte – sīkdatnes, kas palīdz pilnveidot Sabiedrības sniegto pakalpojumus un stiprināt tīmekļa vietnes drošību;

 

4. lietošanas statistika un analīze – sīkdatnes, kas nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantotas Sabiedrības tīmekļa vietnes, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no sadarbības partneru interneta vietnēm;

 

5. pakalpojumu piedāvāšana un Jūsu vajadzību analīze – sīkdatnes, kas nodrošina Jūsu vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu izstrādi. Sabiedrības tīmekļa vietnēs var tikt izmantota trešo pušu sīkdatņu informācija. Lietotājam var tikt parādīti atbilstošākie piedāvājumi arī sadarbības partneru interneta resursos.

 

Lietotāja tiesības mainīt sīkdatņu izmantošanu.

 

Par sīkdatņu izmantošanu Sabiedrības tīmekļa vietnēs un Jūsu personas datu drošu apstrādi atbild Sabiedrība. Ja nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs jebkurā brīdī varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus (izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi). Sabiedrība informē, ka bez sīkdatņu apstiprināšanas ar Sabiedrības tīmekļa vietnes palīdzību Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot Sabiedrības interneta pakalpojumus. Ja rodas jautājumi vai ieteikumi, aicinām sazināties, izmantojot e-pastu: [email protected].