Biežāk uzdotie jautājumi

Spēles konta verifikācija

Likmes pilnā apjomā ir pieejamas tikai verificētiem WinGuru lietotājiem. Priekš verifikācijas ir jāatsūta uz [email protected] personas apliecinoša dokumenta skan vai foto: pase vai ID karte (no abām pusēm).

 

Iemaksas

Ņem vērā, ka pirmās iemaksas apstiprināšana var aizņemt līdz 24 stundām (katru reizi izmantojot jaunu maksājuma veidu, piemēram, pirmo reizi izmantojot Swedbank, pirmo reizi izmantojot Visa u.c.).

WinGuru.lv spēles kontu variet papildināt izmantojot trīs drošas maksājumu metodes:

1) Bankas maksājuma kartes Visa, MasterCard, Maestro

Bankas maksājuma kartes ir populārs maksājumu veikšanas veids internetā. Visas transakcijas un dati tiek kodēti un ir 100% droši.

 

2) Ātrais internetbankas maksājums (BankLink)

Ja esat Swedbank, Citadeles, SEB vai Luminor klients, šis būs ērtākais un ātrākais maksājumu veids. Izmantojot ātro bankas pārskaitījumu (Banklink), nauda jūsu WinGuru.lv kontā parādīsies uzreiz pēc transakcijas veikšanas. Transakciju drošības līmenis ir tikpat augsts kā jebkuram citam maksājumam ar internetbanku.

 

3) Bankas pārskaitījums

WinGuru.lv spēles kontu variet papildināt arī izmantojot bankas pārskaitījumu. Nauda būs pieejama jūsu kontā 1-3 darba dienu laikā.

 

Minimālā iemaksas summa visām maksājuma metodēm ir 1 EUR. Maksimālā vienas iemaksas summa ir 1000 EUR.  Maksimālā iemaksu summa 24 stundu laikā ir 7500 EUR.

 

Izmaksas

Verificētiem lietotājiem izmaksas tiek apstrādātas stundas laikā katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00. Ja izmaksas pieprasījums tiek veikts darba dienā līdz pulksten 17:00, tad tas tiks apstrādāts tajā pašā darba dienā līdz pulksten 18:00. Pieprasījumi, kas veikti pēc 17:00 tiek apstrādāti nākamajā darba dienā līdz 10:00

Pēc izmaksas apstiprināšanas, laiks, kurā saņemsiet izmaksu savā bankas kontā, ir atkarīgs no bankas, kuras klients Jūs esat (parasti 1 darba dienas laikā).

Izmaksas uz Swedbank kontiem nonāks 15 minūšu laikā pēc izmaksas apstrādes.

Minimālā izmaksas summa ir 5 EUR.

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu naudas izmaksas var tikt veiktas tikai uz reģistrētās personas bankas kontu.

 

Esmu pazaudējis savu lietotājvārdu un/vai paroli.

Izmantojiet funkciju „Aizmirsta parole” mājas lapas augšējā labajā malā. Lietotājvārda vietā varat izmantot profilā norādīto e-pastu. Tāpat varat sazināties ar mums, atverot čatu vai rakstot e-pastu uz [email protected] un mēs nosūtīsim vēstuli ar linku uz jauno paroli Jums e-pastā, kas ir norādīts Jūsu profilā.


Kāda veida likmes es varu veikt WinGuru.lv?

Mūsu piedāvājumā atradīsiet likmes uz visdažādākajiem sporta notikumiem un līgām. Iespējams veikt kā vienkāršas likmes, tā arī likmju kombinācijas un sistēmu likmes. Tāpat pieejamas arī likmes uz ar sportu nesaistītiem notikumiem. Vairāk par likmju veidiem un rezultātu noteikšanu lasiet mūsu Noteikumu sadaļā.

 

 

Kā veikt likmi?

Nepieciešams reģistrēt kontu un ielogoties.

Papildiniet savu WinGuru.lv kontu, izmantojot kādu no piedāvātajām maksājumu veikšanas metodēm.

Likmju izvēlnē atrodiet sevi interesējošo notikumu un apskatiet piedāvāto iznākumu likmju koeficientus. Izvēlieties iznākumu, uz kuru vēlaties veikt likmi, spiediet uz tā koeficientu un pievienojiet likmju kartītei ekrāna labajā pusē.

Likmju kartītē ievadiet likmes summu un apstipriniet likmi.

 

Kāda ir minimālā un maksimālā likmes summa?

Minimālā likmes summa ir 0.10 EUR. Maksimālā likmes summa var atšķirties dažādām līgām un notikumiem. Ja likmes summa nepārsniedz limitu, tā tiks pieņemta automātiski. Ja summa ir lielāka par limitu, sazinies ar mums atbalsta dienestā, vai varam šo limitus palielināt.

 

Esmu veicis kļūdainu likmi, vai to iespējams atcelt?

Nē, likmes atcelt nav iespējams.Lūdzam vienmēr pārliecināties, ka visi likmē norādītie iznākumi ir pareizi pirms apstiprināt likmi.

 

Kas notiek, ja tiek pieņemta likme uz jau sākušos/notikušu notikumu?

Šādas likmes tiek atceltas un likmes summa tiek atgriezta jūsu kontā. Ja iznākums ir daļa no likmju kombinācijas, tas kombinācijā tie reģistrēts ar koeficientu 1.00